Efekte të menjëhershme!

flower
 • 15 min

  Pas 15 minutash aplikim

  Lëkura duket rrezatuese dhe e mbushur me hidratim - deri në mëngjes. Hidratim 24-orësh (përfshirë acidin hialuronik).

 • 3 days

  Pas 14 ditëve

  Linjat dhe rrudhat janë minimizuar shenjat e plakjes 88% e grave thanë se lëkura dukej më rinore.

 • 3 weeks

  Pas 30 ditëve:

  89% e grave aprovuan se lëkura ndihet më e fortë Vijat e rrudhave janë më pak të dukshme dhe poret duken të pakësuara.

 • 3 months

  Pas 90 ditëve:

  Fytyra dhe dekotlteja duket më e rinuar dhe rrudhat janë reduktuar ndjeshëm. Zona e syve dhe e ballit ndjehet më e terhequr dhe më e tonifikuar

Formula revolucionare
kundër plakjes!

Pse femrat bëhen më pak tërheqëse ?

Pesë arsyet kryesore:

 • Mimika dhe rrudhat e moshës janë bërë të dukshme
 • Lëkura ka humbur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj
 • Zonat e pigmentuara bëhen të dukshme
 • Lëkura duket jo e shëndetshme dhe pa shkëlqim
 • Lodhja bëhet më e dukshme

Iuvenis ju kthen rininë

Sfido kohën me Iuvenis

Pas aplikimit të serumit Iuvenis, përbërsit e tij depërtojnë thellë në epidermë dhe fillojnë të veprojnë në mënyrë të menjëhershme duke rritur qarkullimin e gjakut, kjo gjë dallohet edhe nga ndjesia e pickimeve të lehta që jep në zonat ku aplikohet.

Kombinimi me elementet unik që ka serumi iuvenis bën të mundur krijimin e kushteve ideale për lindjen e qelizave e reja, të cilat fillojnë të krijohen pas pak minutash dhe që vazhdojnë përgjatë gjithe ditës, duke e bërë lëkurën elastike dhe të tendosur. Pas disa ditësh aplikim do të vini re një reduktim të dukshëm të rrudhave deri në zhdukjen e 90% të tyre.

 • 100% natyral

Më shumë se 10.000 femra në Shqiperi kanë provuar Serumin Rigjenerues Iuvenis.

 • “Nuk kam provuar asgjë më të mirë! Rrudhat mimike kanë filluar të zhduken që në javën e parë të përdorimit të serumit!”

 • “Serumi më efektiv që kam provuar ndonjëherë! Efekti ju befason! Pas një trajtimi, unë jam rinovuar për 10 vjet!”

 • “Iuvenis Super Anti Age është serumi im i preferuar! Efektet e saj mund të krahasohen vetëm me kirurgjinë plastike.”

 • “Ilaçi më i mirë kundër plakjes. Pigmentimi u zhduk, lëkura sërish si bebe!”

€39 nga €78

Nxitoni, oferta po mbaron:

00 :
15 :
00

Pse Iuvenis është unik?

Serumi depërton menjëherë ne të gjitha zonat problematike të lëkurës. Pas aplikimit të parë, proçesi i rigjenerimit të lëkurës fillon në tre drejtime:

 • Korrigjimi i defektit
 • Rregullimi i metabolizmit
 • Rinim i lekurës

Efekti i serumit zgjat 24 orë në ditë

Ditë e natë lekura juaj:

 • merr ushqimin që i nevojitet
 • është e mbrojtur në mënyrë të sigurt
 • ka një ngjyrë të shëndetshme
 • është e re dhe e freskët
 • është gjithmonë në formë
 • është e hidratuar

Përdorimi konsistent i
Super Serumit Iuvenis:

 • 91%

  Reduktim te shfaqjes së rrudhave dhe linjave të holla

 • 94%

  Përmirësim te elasticitetit të lëkurës, lëkura duket dhe ndihet më e tërhequr

 • 132%

  Rrit hidratimin e lëkurës

 • 95%

  Redukton dinamikën e shfaqjes së ndryshimeve për shkak të moshës

 • 97%

  Normalizon funksionin e gjëndrave dhjamore dhe pastron epidermën

3 hapat thelbesor për një lëkurë të bukur

 • №1

  Hiqni grimin dhe pastrojeni fytyrën me një larës delikat

 • №2

  Shkundeni shishen e Serumit Iuvenis për të aktivizuar formulën e saj.

 • №3

  Ngrohni paraprakisht serumin në pëllëmbën e dorës, aplikojeni në fytyrë me lëvizje të buta masazhi poshtë syve dhe zonës së dekoltesë.

Super Anti Age Serum
Ingredientet 100% natyral

ÇDO DITË

Gjatë ditës, ky serum ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga sulmet mjedisore - një pjesë kyçe e ritmit të përditshëm të lëkurës. Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër efekteve të dukshme të dëmtimit të radikaleve të lira nga burimet mjedisore si ndotja, ozoni, drita blu, infra e kuqe dhe pluhuri mikro.

Ofron mbrojtje antioksiduese 8-orëshe për të siguruar mbrojtje gjatë gjithë ditës kundër sulmeve mjedisore dhe ndihmon që lëkura të duket më e re dhe më e gjatë.

ÇDO NATË

Ndërsa flini, ndihmon ne proçesin natyror të riparimit të lëkurës gjatë natës. Niveli i larte i acidit hialuronik ndihmon në mbajtjen e lagështirës për 72 orë. Kjo ndihmon në krijimin e mjedisit të përsosur për të optimizuar procesin e riparimit natyror të lëkurës.

Teknologjia inovative Bio-mimetike ndihmon në rritjen e aftësisë riparuese natyrale të lëkurës për rinovim dhe forcimin e dukshëm.

Pse shumë femra zgjedhin
Serumin Iuvenis?

 • Produkt natyral dhe i sigurt

  Nuk përmban konservues, kimikate dhe OMGJ. Hipoalergjik, pa hormone dhe pa varësi

 • I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe llojet e lëkurës

  Formula e gjithanshme e serumit është efektive për çdo grua

 • Universal dhe komod në aplikim

  Përdoret për të trajtuar, hidratuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën ose si bazë për grimin.

 • Efekt kumulativ

  Përdorimi i zgjatur bën të mundur forcimin e efektit të serumit dhe zgjatjen e efektivitetit të tij për një kohë të gjatë.

Stoku drejt fundit: 15 copë të ngelura

2022 Të drejtat e autorit. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Kushtet & Privatesit | Politikat e Privatesis
©Iuvenis